Jdi na obsah Jdi na menu
 


2.měsíce

13. 12. 2009

13.12.2009 Dnes jsou Igorkovi dva měsíce. Váží 3,05 kg a měří 23 cm. 

Za posledních 48 hodin prožil mnoho změn. Odešel od mámy a sourozenců, jel autem, seznamoval se nejprve v Hradci s dětmi a nepříliš vstřícnou papilonkou Elinkou a pak domů do Jablonce n.N.  vlakem. V domě se představil sousedům ,aby znali původce případných hlasitých projevů. Všichni jsou z něho unešeni, je milý ,komunikativní a nebojácný.

Dostal spoustu hraček a pokud nespí, všechny roztahá, nejradši má pískací kravičku a velkého plyšového medvěda. Chodí na plínku, loužičky 90%  úspěšnosti, s šiškama je to horší, zatím tak půl na půl. Ale na to,že je tu 24 hodin,je to úspěch!

V noci spí v přepravce u pohovky, na které teď spím.Do ložnice a na postel bude vstup zakázán stejně jako na pohovku. Tam bude jen na klíně,rád se chová a usíná taky nejlépe na klíně.

Loudění zatím nezná, moje jídlo ho nezajímá,ale tady si příliš nevěřím.

Také dnes absolvoval první procházku, první část cesty pod bundou, pak chvíli poběhání po prvním sněhu, vše se zájmem zkoumal, první pokusy o přivolání, více méně úspěšně a pod bundu a domů. Doma umýt promrzlé pacičky, zabalit do deky a spát. Já se dám do pletení svetru a šití nějakého oblečku.

27.12.2009 Dva a půl měsíce, 3,60 kg a 26 cm .Miluje pobyt venku na zahradě, podle teploty ve vestě nebo bez. Vítá společnost jak lidí ,tak pejsků. Teď o Vánocích si ji užil vrchovatě. Nejdříve pár dní na chalupě Obrazeks vipetem Guccim a pudlem Hagym

 

 

 

 

 

 

 

 a potom doma s  papilonkou Elinkou a občas i kočičkou Laurou a všude s mými vnoučaty.Socializace,socializace a zase socializace

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář