Jdi na obsah Jdi na menu
 


červen je náročný

20. 6. 2011

V červnu se mi nějak nedostává víkendů, trénink v Mimoni má samostatné povídání. Zkoušky  v Hejnicích, snad nejtěžší jaké znám a vím, že se o ně nikdy nebudu pokoušet.Ať to byly poslední květnový víkend sutiny nebo 11. - 12. června plochy. Však také na sutinách splnili 4 šťastlivci z 12 a na plochách 3 z 10. Ano šťastlivci, protože bez kapky štěstí to snad ani nejde. Na tyto zkoušky nastupují ti, kteří už něco umí  a nesmí jim chybět fyzička. V návštěvní knize na www.zbklk.wz.cz jsou fotografie, které alespoň trochu nastiňují jaké těžké podmínky byly na zkoušky přepravené. Však také ti, kteří uspějí , patří ke špičkám a někteří již mají za sebou i ostré nasazení. Tak tam "jen" figuruji.Schovávám se v sutinách , ale zajímavější je to pak na plochách.  Pracně šplhám přes vyvrácené stromy, kameny a jsem schována do jeskyně. Těžký úkryt na hledání pro psa, ale po krátkém deštíku past pro mě. Vše klouže a kde jsou ty časy , kdy mé tělo bylo ohebné ( a o 25 kg lehčí). No přežila jsem a dostala se ven. Už se těším na 26. června, to jedu znovu. Igorek, po dobu zkoušek zavřený v kenelce s ostatními, si po skončení proběhal terén a docela mě rozesmálo, když na mé - tyhle zkoušky tedy my nikdy dělat nebudeme- pronesl Martin- Igor to v pohodě uběhá....Igor asi ano.

v pátek 17.6.2011 jsme odjeli do Hradce, na Igim je vidět, že se snad opravdu klidní. Žádné zlobení Elinky, prostě klídek. V sobotu ráno ,stejně jako loni , k rybníku Stříbrňák, kde se konala 41. Krajská výstava psů. Fotečky jsou ve fotoalbu. Igorek se překonával a vzorně se v kruhu předvedl, tak ještě aby to zopakoval v Jelení , kde je klubová výstava nutná k uchovnění. 

 Červnové čtvrtky jsme věnovali nácviku stop pod vedením Standy Novotného s dalšími Psoláky. A protože nejen čtvrtky, předvedl Igorek naši rozlučkovou stopu na jedničku. Tak teď jen cvičit a cvičit a hlavně dávat pozor, abych mu to já nekazila.

Máme teď i další nepsí akce, takže musíme najít čas alespoň na ty stopy a doufat, že v červenci bude čas na relaxování. Tedy mezi přípravou na dvoje zkoušky v srpnu, návštěvou vnoučat, sbíráním borůvek, táborem v Hejnicích a tak dál....

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář