Jdi na obsah Jdi na menu
 


den matek 8.května Psola po čtvrté

8. 5. 2011

8.5. Včera byl Igorek na výletě. Klukům,které jsme před časem jezdili hlídat , se po něm stýská a tak jsem jim splnila přání a sobě dopřála volný den bez Igorka a vydala se na pomaturitní sraz. Nějak jsme se nechtěly dopočítat, ale je to opravdu 45 let. Když jsem poslouchala, jak jsou mé bývalé spolužačky aktivní, měla jsem docela dobrý pocit, že je znám a přála bych takový elán všem důchodcům. Žádné stesky, jen optimistické plány.....Fakt jsem si to odpoledne hezky užila. Dík.

Igorek si také užíval s kluky, ale odpoledne se sedmiletý Víťa rozhodl, že vyleze na nějakou káru a držel si při tom Igiho na vodítku. Kára stála poblíž místa, kam chodí hrabat slepice. Igor a slepice- pokud je vidím dřív a  hodně vyhrožuji, tak občas jen skáče na místě. Pokud je vidí dříve on ,vyráží. Tak vyrazil, strhl Víťu a ten z káry spadl a  narazil hrudníkem na nějaký roh plechu, Úlek rodičů ,bolest a šok u kluka, cesta do nemocnice na rtg...Naštěstí "jen "povrchové zranění, Víťovi rychle otrnulo a prý už večer šel hrát fotbal. Opět se potvrzuje, ani malý pes nemá , byť na chvíli, být s dětmi sám. Nemám strach, že by Igor úmyslně ublížil, to ,myslím, už pochopil, že bych netolerovala a děti opravdu miluje, ale je divoký a člověk musí být neustále ve střehu. Vše naštěstí dobře dopadlo a protože by mělo platit - chybami se člověk učí - snad se nic podobného nebude opakovat.

V neděli jsem musela vyběhat bomboniéru ke Dni matek a kde nejlépe? Na Psole. Igor se lepší hodinu od hodiny, dnes jsme už vůbec nepoužívali šňůru a občas byl i bez vodítka. Chůze je stále náš problém, jde u nohy, ale oční kontakt stále považuje za zbytečný. Dnes ještě i dost čuchal. Před námi cvičila štěňátka a zřejmě po nich zůstalo rozsypáno dost pamlsků. Hezky běhal přes překážky, máme na stránkách Psoly pár obrázků, ale jsou ve formátu, který tyto stránky odmítají. Škoda. Pokud se chcete podívat, máme odkaz na Psolu mezi odkazy a fotky najdete ve vzkazech. Martina nás dnes pochválila, že je na něm vidět nějaká práce. Tak uvidíme, srpen už není tak daleko, jak ty zkoušky zvládneme.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ahoj Helo

(Pak, 14. 5. 2011 7:09)

Čteme čteme... A líbí se nám :)